Aviakompaniya yangiliklari Aeroport yangiliklari Aviatsiya yangiliklari Sayohat haqidagi so'nggi yangiliklar Biznesga oid yangiliklar Kanada sayohatlari yangiliklari Xalqaro mehmonlarga oid yangiliklar boshqa Yangiliklar qilayotgan odamlar Turizm yangiliklari Turizm haqida suhbat Transport yangiliklari Sayohat yangiliklari Sayohat sirlari Travel Wire yangiliklari

Chorus Aviation Inc. direktorlarni saylash to'g'risida e'lon qiladi

Tilingizni tanlang
Chorus Aviation Inc. direktorlarni saylash to'g'risida e'lon qiladi
Chorus Aviation Inc. direktorlarni saylash to'g'risida e'lon qiladi
Tomonidan yozilgan Garri Jonson

Chorus Geyl Xemilton xonim, janob Alan Jenkins va janob Pol Rivettni o'zining direktorlar kengashiga xush kelibsiz.

Chop etish uchun do'st, PDF & Email
  • Xorning ishonchli vakili uchun direktorlar kengashiga 10 nafar nomzod taqdim etilgan.
  • Yig'ilishda shaxsan ishtirok etgan va ishonchli shaxs tomonidan taqdim etilgan aktsiyalarning umumiy soni 60,142,910 mln.
  • Kerakli miqdordagi aktsiyalar egalari barcha biznes turlari uchun ovoz berishdi.

Chorus Aviation Inc. 21 yil 2021 iyunda bo'lib o'tgan aktsiyadorlarning yillik yillik yig'ilishida direktorlarni saylash bo'yicha ovoz berish natijalarini e'lon qiladi.

Yig'ilishda shaxsan ishtirok etgan va ishonchli shaxs tomonidan taqdim etilgan aktsiyalarning umumiy soni 60,142,910 mln.ni tashkil etdi va ovoz berish huquqiga ega bo'lgan Xor va chiqarilgan aktsiyalarning 33.85% ini tashkil etdi. Kerakli miqdordagi aktsiyalar egalari barcha biznes turlari uchun ovoz berishdi. Xorning ishonchli vakili uchun direktorlar kengashiga 10 nafar nomzod taqdim etilgan. Direktorlarni saylash bo'yicha ovoz berishning batafsil natijalari quyida keltirilgan.

nomzodOvozlar% UchunOvozlar bekor qilindi% Ushlab qolindi
Karen Kramm59,072,20498.22%1,070,7061.78%
Richard D. Falconer56,251,20093.53%3,891,7106.47%
Geyl Xemilton56,416,52193.80%3,726,3896.20%
R Stiven Xanns59,563,03999.04%579,8710.96%
Sidney Jon Isaaks59,035,22398.16%1,107,6871.84%
Alan Jenkins56,341,26093.68%3,801,6506.32%
Amos Kazzaz56,232,12493.50%3,910,7866.50%
Mari-Lyusi Morin55,709,66592.63%4,430,2457.37%
Jozef D. Randell56,224,88393.49%3,918,0276.51%
Pol Rivett59,641,81099.17%501,1000.83%

Chorus Geyl Xemilton xonim, janob Alan Jenkins va janob Pol Rivettni o'zining direktorlar kengashiga xush kelibsiz. Xemilton xonim KPMG va Ernst & Young kompaniyalari bilan sherik bo'lib, turli tashkilotlarga, shu jumladan aviatsiya sohasidagi bir nechta tashkilotlarga auditorlik va biznes bo'yicha maslahat xizmatlarini ko'rsatib kelmoqda. Janob Jenkins samolyotlarni lizing, moliya, aviatsiya, transport va moliyaviy xizmatlar sohalarida 20 yildan ortiq rahbar va boshqaruv tajribasiga ega. NordStar Capital (Xorga yaqinda sarmoyador) asos solganidan tashqari, janob Rivett ilgari Fairfax Financial Holdings Limited prezidenti bo'lib ishlagan, u erda 2016 yilda u xorga 200 million dollar sarmoyasi uchun javobgar bo'lgan. mintaqaviy samolyotlarni lizing biznesimiz uchun.

Chorus - mintaqaviy aviatsiya echimlarining global provayderi. Bosh ofisi Yangi Shotlandiyaning Galifaks shahrida joylashgan Chorus, mintaqaviy samolyotlarning global lizing beruvchisi bo'lgan Chorus Aviation Capital va Jazz Aviation va Voyageur Aviation kompaniyalaridan iborat. 

Chop etish uchun do'st, PDF & Email
>